Tikkimisniidid


                                                                             Durak Poly -Soft tikkimisniidid on selle valdkonna viimane sõna ning firma on saavutanud juhtpositsiooni teiste niiditootjate seas!

Niit Poly-Soft 40  on koostiselt 100% Polyester ja ideaalne kasutamiseks tänapäevastes automaatsetes tikkimismasinates. Kunagi varem pole polüesterniit olnud nii heade tehniliste omadustega – Durak Poly -Soft tikkimisniidid on tugevad, vastupidavad, säilitavad oma erksa värvi ka kõrgel temperatuuril pesemisel, neid iseloomustavad puhtad säravad toonid ja kaunis siidine läige. Selline kvaliteet saavutati pärast mitmeaastaseid katsetusi ja nii on täna turul niit, mis vastab tänapäevase tikkimistootmise kõige kõrgematele nõudmistele ja omab ökomärgistust Oeko-Tex Standard 100. Niidi siledus on lisaks tikkijatele, tõstnud ta juhtpositsioonile ka aluspesu tootjade hulgas.

lavapb

 

Hinnad alates 4,50 €/5000m
HYVÄ ASIAKAS!

 

Оtа meihin yhteyttä, jos olet kiinnostunut lankojen ostamisesta. Kerro mitä värejä käytät useimmiten ja tilaa värikartta ja sekä näyte 

Soita numeroon +372 5881 2881 tai laita viesti osoitteeseen  info@tikand.ee langasta. Lähetämme teille värikartan ja lankarullan täysin ilmaiseksi.