Õmblemine

brodeeraus 2

Õmblemine ja kangad

Juba 20 aastat oleme pakkunud tikkimise kõrval ka erinevate toodete õmblusteenust ning teie tellimused täidame kiiresti ja kvaliteetselt. Meie klientideks on riigiasutused, koolid, väiksemad ja suuremad firmad, aga ka eraisikud. Spordisärgid, põlled, vormiriided, pagunid, embleemid või erinevad tooted fliismaterjalist: pleedid, sallid, mütsid on tooted, mida on võimalik meie õmblustsehhist tellida. Meie õmblejatel on kõrge kvalifikatsioon ja pikaajaline töökogemus erinevatest materjalidest, sh trikotaažist ja fliisist, toodete õmblemisel. Meie spetsialistid saavad hakkama iga ülesandega, olgu tegemist masstoodangu või väiketellimusega! Meie firma on mitmel korral võitnud suurte riigiasutuste, näiteks politsei- ja piirivalveameti ning kaitseväe, hankeid. Usume, et see lisab meie firma toodete kvaliteedile ja töötajate professionaalsusele veelgi usaldusväärsust. Saame enamasti pakkuda oma kõrge kvaliteediga toodetele keskmisest soodsamaid hindu, kuna meil on aastatega kujunenud head otsesidemed ja koostööpartnerid importkangaste ja manuste ostuks Euroopa parimatelt tootjatelt. Kangaid, tikkimisniite ja õmblustarvikuid müüme ka hulgi.

Helistage meile telefonil (+372) 5881 2881 või kirjutage e-mailile info@tikand.ee – koos leiame parimalahenduse!

 

Seoses saabuva viiruste ajaga pakume võimalust tellida oma asutuse logoga ja/või nimega tikitud korduvkasutatavad kaitsemaskid meie ettevõttelt.

Maskid on valmistatud naturaalsetest materjalidest – linasest ja puuvillasest kangast, painduv ninaklamber lisab turvalisust ja aitab maskil paremini paigal püsida.
Tellida saab nii kahe- kui ka kolmekihilist maski, logo võime tikkida nii maski ühele või mõlemale küljele. Miinimumtellimus 10 maski. Olge hoitud!